niedziela, 22 lutego 2009

Złapana, I've been tagged!!!!!

Zostałam wyznaczona przez Magdę by powiedzieć sześć interesujących rzeczy na mój temat. Trudno znaleźć chociaż jedną. Może zainteresuje Wasz poniższe:

 1. Jestem fanatyczką czytania. UWIELBIAM czytać książki- wszystkie, w każdym miejscu i o każdym czasie! I bardzo lubię wracać do swoich ulubionych pozycji.
 2. Od urodzenia mieszkam w tym samym małym miasteczku i uwielbiam je. W Najbliższej okolicy mamy 8 (!) jezior, więc kto by nie uwielbiał?
 3. Dużą radochę sprawia mi eksperymentowanie z kolorem włosów. Zazwyczaj farbuje je na ciemno z jakimiś bardzo intensywnymi pasemkami miałam już: różowe, czerwone, niebieskie, a teraz są intensywnie zielone ;-D
 4. Gram na gitarze i saksofonie i uwielbiam śpiewać, śpiewam praktycznie cały czas…
 5. W naszej rodzinie obchodzimy urodziny miesiąc po miesiącu począwszy od urodzin Szymona w lutym, moje są w marcu, męża w kwietniu a Asi- w maju.
 6. Nigdy nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała…I’ve been tagged by Magda to tell six interesting things about me. So difficult to think of one. Maybe you’ll find the below interesting:

 1. I’m a reading fanatic. I LOVE reading books- all kids of them, anywhere and any time! And I love coming back many times to the books I liked most!
 2. I have been living in the same little town since my birth and I love it! In the area we’ve got 8 (!) beautiful lakes, so who wouldn’t love it!?
 3. I really enjoy experimenting with my hair color. I usually dye it dark with some really intense highlights- I used to have them: pink, red, blue and now I’m wearing intense green ;-D
 4. I play the guitar and saxophone, and I really LOVE singing! I sing nearly all time ;-D
 5. In our family we have birthdays month after month starting with Simon’s in February, me- March, my husband- April and Asia- May.
 6. I’ve never flown on a plane, and would love to do it…


A ja teraz wyznaczam... And I'm tagging....Kasię

Beatę

Sarah

Nicky

Sandra

A na koniec jeszcze moje zdjęcie. And to finish I'm showinga photo of me :-D
3 komentarze:

 1. He he... Aga... na blogu mam dopięte mówisz? Nie pamiętam kiedy zostałam wciągnięta w tę zabawę i nie mogę się zmobilizować, żeby coś napisać.... A ze scrapami, to robię ich tyle, że jak bym nie ogarnęła tego od razu, to nie ogarnęłabym wcale... wiec po prostu muszę... :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ale mnie załatwiłaś.....
  Aga,.,,,, Jak mogłaś ...
  Hahaha........P.s. Fota świetna jak zawsze....

  OdpowiedzUsuń
 3. O, jak ja tego nie zauważyłam? CZekałam na tę Twoją magicznąszóstkę :)
  Polecaj czasem na blogu coś do poczytania, ja też uwielbiam, ale czasu za dużo na czytanie nie mam i wolałabym sięgać po coś sprawdzonego :)
  8 jezior w pobliżu - to jak Cię nawiedzę :) Kocham wodę, jeziora :)
  Samolotem nie leciałaś - ja tylko raz (w dwie strony) i nerwów było co nie miara, bo na starość człowiek już się byle czym denerwuje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę i pozostawiony komentarz ;-D
Thank you for visiting my blog and leaving a comment ;-D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wystąpił błąd w tym gadżecie.