poniedziałek, 4 stycznia 2016

Mediowa gościnnie/ Media guest card

Witajcie,


dzisiaj przybywam z mediową karteczką, która powstała na gościnne występy na blogu Namaste.  Pomysł na karteczkę powstał po zerknięciu na wyzwanie Na strychu- błyszczące i mieniące się- taka jest właśnie moja kartka ;-D

Hello, 
today, I'd like to show you a card I made for a guest DT at Namaste Blog. I got inspired by a Glittery Na Strychu Challenge.
 
 Kwiaty w kompozycji na tej kartce zrobiłam z białego papieru czerpanego, który zabarwiłam mgiełkami i tuszami kredowymi za pomocą pędzelka wodnego- wykorzystałam w nich także nitki z juty, które wypełniają płatki. Liście wykonałam z resztek zielonego papieru czerpanego. Są to właściwie scrapki pozostałe po wycięciu liści (bo ja nie wyrzucam niczego)zwinięte w rulonik i zabarwione mgiełką. Całość pracy błyszczy się i skrzy dzięki mgiełce, cekinom  i szklanemu brokatowi.

I made the flowers in the composition using white Namaste paper. I coloured them with mists and chalk inks using a waterbrush. To make the leaves I used the scraps of green Namaste paper. These are just  lefovers formed in tubes. The card is really blinky and glittery thanks to the glittery mists, sequins and glass glitter.
Tłem kompozycji kwiatowej jest przecięta na pół rameczka Scrapińcowa .   
The cut in halves Scrapiniec frame is the background of the flowery composition.

Praca leci na wyzwania:
wyzwanie błyszczace

Bingo Przyda-sie.pl (górny rząd: kwiaty, półperełki, koronka)
http://blogprzyda-sie.blogspot.com/2016/01/wyzwanie-styczniowe.html

7 komentarzy:

Dziękuje za wizytę i pozostawiony komentarz ;-D
Thank you for visiting my blog and leaving a comment ;-D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...